Kaip atrasti Biblijos citatas?

Biblija yra tikriausiai pats žinomiausias ir svarbiausias kada nors parašytas kūrinys. Tačiau, kad ir kaip nebūtų keista, dauguma žmonių nėra jos perskaitę nuo pradžios iki galo. Taip, dauguma mūsų biblija yra laikę rankose, vartę, skaitę mintis, tačiau kiek daug žmonių yra ją perskaitė nuo pradžios iki galo?

Gyvename 21 amžiuje, kuomet žmonės nori visko kas yra geriausia, populiariausia ir iškarto. Ta pati situacija egzistuoja ir su Biblija.

Kyla kausimas kaip gauti visą tai kas svarbiausia, labiausiai įtraukiama iš šios knygos. Biblijoje yra daugybė gerų minčių, tačiau jas surasti knygoje yra be galo sunku, todėl žmonės naudojasi Google paieškos sistema ir veda įvairias užklausas.

Jums gali gilti klausimas, nuo ko priklauso gauti rezultatai, kaip sužinoti kur galiu gauti tai ko ieškau ir kuris tinklapis yra tinkamas jums. Atsakymas yra labai paprastas: šie užklausų rezultatai yra įtakoti SEO specialistų, kurie atlieka savo darbą ir formuoja tinklapį taip, kad jis būtų randamas pagal jūsų užklausą. Trumpai tariant SEO optimizavimas – tai tinklapio, internetinės svetainės paruošimas paieškos sistemoms.

Todėl, jeigu į paieškos sistemą įvesite raktinius žodžius „Biblijos Citatos“, sistema pateiks jums daugiau nei vieną pasirinkimo variantą.

Biblija yra pilna raginančių citatų, kurie yra tokio palaiminimo skaityti ir įsiminti. Čia yra kelios mano mėgstamiausių Rašto citatų, skirtų skatinti. Nesijaudinkite dalintis jais su kitais, nes tokie skatinantys Biblijos eilėraščiai kasdien pašviesina kiekvieną. Šventajame rašte naudojama viltis, komfortas ir įkvėpimas. Šios žinomos Biblijos citatos yra iš Senojo ir Naujojo Testamento.

Ar aš tau nepasakiau? Būk stiprus ir drąsus. Nesijaudink; Nesijaudinkite, nes Viešpats, tavo Dievas, bus su tavimi visur, kur tu eini.

Būk stiprus ir drąsus, nesijaudink ir nebijokite jų; Viešpats, tavo Dievas, yra Tas, kuris eina su tavimi. Jis neišeis iš tavęs ir nepaliks tavęs.

Nors aš einu per tamsiausią slėnį, aš nebijau pikto, nes tu esi su manimi.

Bet tie, kurie laukia Viešpaties, atsinaujins savo jėgą.

Bet Jėzus pažvelgė į juos ir sakė: ‘Su vyrais tai neįmanoma, bet ne su Dievu; nes Dievui viskas įmanoma.

Kokios yra jūsų mėgstamiausios Biblijos eilučių?